Scorelijst Star Sequoia

Op deze pagina zie je de scorelijst van het spel Star Sequoia. De scorelijst is gebaseerd op hoogste sterrenopbrengst en de boomhoogte per speler. Per jaar wordt de hoogste boom met de hoogste sterenscore per speler opgeslagen. Wie per jaar de hoogste boom met de hoogste sterrenscore heeft, staat bovenaan.

Filter op jaar:
# Online Gebruikersnaam Boomhoogte Sterrenscore Datum
           
1OfflineBoB705182019
2MannetjeSlimmerIQ704662019
3OfflineGsorsnoi704642019
4OfflineJaneAmanda704342019
5Offlineladyinblue372703022019
6OfflineSandra604372019